Trinion tel (1.0.4) - en to te translation catalogue (13 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: delete
te: తొలగించు

en: Actions
te: చర్యలు

en: Description
te: వివరణ

en: view
te: వీక్షించు

en: Settings
te: అమరికలు

en: edit
te: మార్చు

en: Save
te: భద్రపరచు

en: Default
te: అప్రమేయం

en: All
te: అన్నీ

en: Duration
te: నిడివి

en: Apply
te: ఆపాదించు

en: - All -
te: - అన్ని -
