Trinion tel (1.0.4) - en to th translation catalogue (9 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: delete
th: ลบ

en: Actions
th: แอคชั่น

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: edit
th: แก้ไข

en: Save
th: บันทึก

en: All
th: ทั้งหมด

en: Duration
th: เวลาสอบ
