Trinion tel (1.0.4) - en to tr translation catalogue (23 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: delete
tr: sil

en: Actions
tr: Eylemler

en: Description
tr: Açıklama

en: view
tr: görüntüle

en: Reset
tr: Sıfırla

en: Settings
tr: Ayarlar

en: edit
tr: düzenle

en: Save
tr: Kaydet

en: Default
tr: Varsayılan

en: All
tr: Tümü

en: Inbox
tr: Gelen kutusu

en: Promoted to front page
tr: Ana sayfaya yükseltilmiş

en: Desc
tr: Azalan

en: Example
tr: Örnek

en: Duration
tr: Süre

en: Phone number
tr: Telefon numarası

en: Sort by
tr: Sıralama anahtarı

en: Apply
tr: Uygula

en: Offset
tr: Başlangıç değeri

en: Items per page
tr: Sayfa başına öğe sayısı

en: - All -
tr: - Tümü -

en: Asc
tr: Artan
