Trinion tel (1.0.4) - en to uk translation catalogue (26 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: delete
uk: видалити

en: Actions
uk: Дії

en: Description
uk: Опис

en: view
uk: переглянути

en: Reset
uk: Скинути

en: Settings
uk: Налаштування

en: edit
uk: редагувати

en: Save
uk: Зберегти

en: Default
uk: Базово

en: All
uk: Все

en: Inbox
uk: Вхідні

en: Promoted to front page
uk: Винесено на головну сторінку

en: Desc
uk: Спад

en: Example
uk: Приклад

en: Duration
uk: Тривалість

en: Phone number
uk: Номер телефону

en: Sort by
uk: Впорядкувати за

en: Date/time
uk: Дата/час

en: Apply
uk: Застосувати

en: Offset
uk: Зміщення

en: Items per page
uk: Елементів на сторінку

en: - All -
uk: - Усе -

en: Asc
uk: Зрост

en: Call
uk: Виклик

en: Outbox
uk: Вихідні
