Trinion tel (1.0.4) - en to vi translation catalogue (24 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: delete
vi: xoá

en: Actions
vi: Thao tác

en: Description
vi: Mô tả

en: view
vi: xem

en: Reset
vi: Thiết lập lại

en: Settings
vi: Thiết lập

en: edit
vi: sửa

en: Save
vi: Lưu

en: Default
vi: Mặc định

en: All
vi: Tất cả

en: Inbox
vi: Hộp thư đến

en: Promoted to front page
vi: Đưa lên trang chủ

en: Desc
vi: Giảm dần

en: Example
vi: Ví dụ

en: Duration
vi: Thời lượng

en: Phone number
vi: Số điện thoại

en: Sort by
vi: Sắp xếp theo

en: Apply
vi: Áp dụng

en: Offset
vi: Độ dịch

en: Items per page
vi: Số mục trên một trang

en: - All -
vi: - Tất cả -

en: Asc
vi: Tăng dần

en: Call
vi: Gọi
