Trinion Books (1.0.1) - en to kn translation catalogue (9 entries)

en: Item
kn: ಅಂಶ

en: On
kn: ಚಾಲಿತ

en: Number
kn: ಸಂಖ್ಯೆ

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Off
kn: ಜಡ

en: Price
kn: ಪ್ರೈಸ್‌

en: Unit
kn: ಘಟಕ

en: Units
kn: ಘಟಕಗಳು

en: Stocks
kn: <b>ಸ್ಟಾಕ್‍ಗಳು</b>
