Trinion Books (1.0.1) - en to lv translation catalogue (14 entries)

en: Item
lv: Ieraksts

en: On
lv: Aktīvs

en: Number
lv: Skaitlis

en: Name
lv: Nosaukums

en: Off
lv: Izslēgts

en: Promoted to front page
lv: Izvirzīts uz sākumlapu

en: Price
lv: Cena

en: Invoice
lv: Rēķins

en: Code
lv: Kods

en: Stock
lv: Krājumi

en: Units
lv: Vienības

en: Shipments
lv: Piegādes

en: Exposed
lv: Eksponēts

en: Order number
lv: Pasūtījuma numurs
