Trinion Books (1.0.1) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: On
nn: På

en: Name
nn: Namn

en: Off
nn: Av

en: Promoted to front page
nn: Flytta fram til framsida

en: Price
nn: Pris

en: Code
nn: Kode
