Trinion Books (1.0.1) - en to pt translation catalogue (21 entries)

en: On
pt: Habilitado

en: Number
pt: Número

en: Name
pt: Nome

en: Off
pt: Desligado

en: Promoted to front page
pt: Promovido para a página inicial

en: Price
pt: Preço

en: Invoice
pt: Fatura

en: Invoices
pt: Faturas

en: Code
pt: Código

en: Stock
pt: Estoque

en: Unit
pt: Unidade

en: Units
pt: Unidades

en: Coupon
pt: Cupom

en: Stocks
pt: Ações

en: Shipments
pt: Entregar

en: Payment terms
pt: Termos de pagamento

en: Organizations
pt: Organizações

en: Shipment
pt: Envio

en: Exposed
pt: Exposto

en: Order number
pt: Número do pedido

en: Movement
pt: Movimentação
