Trinion Books (1.0.1) - en to sk translation catalogue (18 entries)

en: Item
sk: Položka

en: On
sk: Zapnúť

en: Number
sk: Číslo

en: Name
sk: Názov

en: Off
sk: Vypnúť

en: Promoted to front page
sk: Zobrazené na titulnej strane

en: Price
sk: Cena

en: Invoice
sk: Faktúra

en: Invoices
sk: Faktúry

en: Code
sk: Kód

en: Stock
sk: Zásoby

en: Unit
sk: Jednotka

en: Units
sk: Jednotky

en: Coupon
sk: Kupón

en: Shipments
sk: Zásielky

en: Shipment
sk: Zásielka

en: Shipped
sk: Odoslané

en: Order number
sk: Číslo objednávky
