Trinion Books (1.0.2) - en to be translation catalogue (29 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: delete
be: выдаліць

en: Status
be: Статус

en: Item
be: Элемент

en: Description
be: Апісанне

en: Action
be: Дзеянне

en: On
be: На

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: File
be: Файл

en: Date
be: Дата

en: Reset
be: Скінуць

en: Number
be: Нумар

en: Name
be: Імя

en: edit
be: рэдагаваць

en: Default
be: Прадвызначана

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Contact
be: Кантакт

en: All
be: Усе

en: Block
be: Блок

en: Page
be: Старонка

en: Comment
be: Каментар

en: Promoted to front page
be: Прасунутае на галоўную старонку

en: Items
be: Элементы

en: Code
be: Код

en: Recipient
be: Адрасат

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Apply
be: Ужыць

en: Account
be: Акаўнт
