Trinion Books (1.0.2) - en to bg translation catalogue (33 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: delete
bg: изтрий

en: Status
bg: Статус

en: Description
bg: Описание

en: Action
bg: Действие

en: On
bg: Включи

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: File
bg: Файл

en: Date
bg: Дата

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Number
bg: Число

en: Name
bg: Име

en: edit
bg: редактирай

en: Default
bg: По подразбиране

en: Total
bg: Общо

en: Contact
bg: Контакт

en: All
bg: Всички

en: Block
bg: Блокирай

en: Page
bg: Страница

en: Off
bg: Изключи

en: Comment
bg: Коментар

en: Promoted to front page
bg: Публикувано на първа страница

en: Items
bg: Новини

en: Price
bg: Цена

en: State
bg: Статус

en: Code
bg: Код

en: Recipient
bg: Получател

en: Approved
bg: Потвърдени

en: Cart
bg: Количка

en: Apply
bg: Търси

en: Account
bg: Акаунт

en: Shipment
bg: Превоз
