Trinion Books (1.0.2) - en to cy translation catalogue (37 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: delete
cy: dileu

en: Status
cy: Statws

en: Item
cy: Eitem

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: On
cy: Ymlaen

en: Yes
cy: Ie

en: No
cy: Na

en: File
cy: Ffeil

en: Date
cy: Dyddiad

en: Reset
cy: Ailosod

en: Number
cy: Rhif

en: Name
cy: Enw

en: edit
cy: golygu

en: Default
cy: Diofyn

en: Total
cy: Cyfanswm

en: Contact
cy: Cyswllt

en: All
cy: I gyd

en: Block
cy: Bloc

en: Page
cy: Tudalen

en: Off
cy: I ffwrdd

en: Comment
cy: Sylw

en: Promoted to front page
cy: Hyrwyddo i dudalen blaen

en: Items
cy: Eitemau

en: Price
cy: Pris

en: Code
cy: côd

en: Recipient
cy: Derbynnydd

en: Payment
cy: Taliad

en: Sort by
cy: Dosbarthu drwy

en: Cart
cy: Basged Siopa

en: Payment method
cy: Dull taliad

en: Apply
cy: Ceisio

en: Offset
cy: Ongli

en: Account
cy: Cyfrif

en: Items per page
cy: Eitemau pob tudalen

en: ‹‹
cy: <<

en: ››
cy: >>
