Trinion Books (1.0.2) - en to fi translation catalogue (63 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: delete
fi: poista

en: Status
fi: Tila

en: Item
fi: Nimike

en: Payer
fi: Maksaja

en: Description
fi: Kuvaus

en: Currency
fi: Valuutta

en: Action
fi: Toiminto

en: Quantity
fi: Määrä

en: On
fi: Käytössä

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: File
fi: Tiedosto

en: Date
fi: Päivämäärä

en: Reset
fi: Palauta

en: Number
fi: Numero

en: Name
fi: Nimi

en: edit
fi: muokkaa

en: Default
fi: Oletus

en: Total
fi: Yhteensä

en: Contact
fi: Ota yhteyttä

en: All
fi: Kaikki

en: Block
fi: Lohko

en: Page
fi: Sivu

en: Off
fi: Pois päältä

en: Comment
fi: Kommentti

en: Promoted to front page
fi: Näytetään etusivulla

en: Items
fi: Aiheet

en: Price
fi: Hinta

en: Customer
fi: Asiakas

en: State
fi: Tila

en: Invoice
fi: Lasku

en: Code
fi: Koodi

en: Stock
fi: Varasto

en: Recipient
fi: Vastaanottaja

en: Payment
fi: Maksu

en: Payments
fi: Maksut

en: SKU
fi: Koodi

en: Credit Card
fi: Luottokortti

en: Sort by
fi: Lajittele

en: Approved
fi: Hyväksytty

en: Unit
fi: Yksikkö

en: Cart
fi: Ostoskori

en: Coupon
fi: Kuponki

en: Discount
fi: Alennus

en: Payment method
fi: Maksutapa

en: Apply
fi: Käytä

en: Organization
fi: Organisaatio

en: Account
fi: Käyttäjätili

en: Cash
fi: Käteinen

en: Shipments
fi: Lähetykset

en: VAT
fi: ALV

en: Receiver
fi: Saaja

en: Items per page
fi: Merkintöjä sivua kohti

en: - All -
fi: - Kaikki -

en: « First
fi: « Ensimmäinen

en: Last »
fi: Viimeinen »

en: Exposed
fi: Näytetään käyttäjille

en: Delivery address
fi: Postitusosoite

en: Order number
fi: Tilauksen numero

en: Node operations bulk form
fi: Solmujen bulkkitoimintojen lomake

en: Digital goods
fi: Digitaaliset tuotteet

en: Order for
fi: Tilaus
