Trinion Books (1.0.2) - en to gu translation catalogue (21 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: delete
gu: કાઢી નખો

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Item
gu: નંગ

en: Payer
gu: નાણાં ચૂકવનાર

en: Description
gu: વર્ણન

en: Action
gu: ક્રિયા

en: On
gu: ચાલુ

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: Date
gu: તારીખ

en: Number
gu: સંખ્યા

en: Name
gu: નામ

en: edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: Contact
gu: સંપર્ક

en: All
gu: બધા

en: Page
gu: પ્રુષ્ઠ

en: Approved
gu: મંજૂર

en: Apply
gu: લાગુ કરો

en: Account
gu: ખાતુ
