Trinion Books (1.0.2) - en to ht translation catalogue (17 entries)

en: Status
ht: Eta

en: Description
ht: Deskripsyon

en: On
ht: Ouvè

en: Date
ht: Dat

en: Name
ht: Non

en: Default
ht: Pa defo

en: All
ht: Tout

en: Block
ht: Blòk

en: Page
ht: Paj

en: Off
ht: Fèmen

en: Comment
ht: Komantè

en: Promoted to front page
ht: Fè pwomosyon sou paj akèy la

en: Desc
ht: Des

en: Apply
ht: Aplike

en: Items per page
ht: Eleman pou chak paj

en: - All -
ht: - Tout -

en: Asc
ht: Mont
