Trinion Books (1.0.2) - en to jv translation catalogue (26 entries)

en: Title
jv: Judul

en: delete
jv: busak

en: Description
jv: Katrangan

en: Action
jv: Aksi

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: File
jv: Berkas

en: Date
jv: Tanggal

en: Reset
jv: Baléknā

en: Number
jv: Angka

en: Name
jv: Jeneng

en: edit
jv: sunting

en: Default
jv: Gawan

en: Contact
jv: Kontak

en: All
jv: Kabèh

en: Block
jv: Blok

en: Page
jv: Kācā

en: Comment
jv: Komèntar

en: Promoted to front page
jv: Promosiknā nang kācā ngarep

en: Items
jv: Item

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: Code
jv: Kode

en: Recipient
jv: Penerima

en: Account
jv: Akun

en: - All -
jv: - Kabeh -

en: Asc
jv: Urut Maju
