Trinion Books (1.0.2) - en to ka translation catalogue (25 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: delete
ka: წაშლა

en: Status
ka: სტატუსი

en: Payer
ka: გადამხდელი

en: Description
ka: აღწერა

en: Action
ka: ოპერაცია

en: On
ka: ჩართვა

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: File
ka: ფაილი

en: Date
ka: თარიღი

en: Number
ka: რიცხვი

en: Name
ka: სახელი

en: edit
ka: რედაქტირება

en: Contact
ka: კონტაქტი

en: All
ka: ყველა

en: Block
ka: ბლოკი

en: Page
ka: გვერდი

en: Off
ka: გამორთვა

en: Comment
ka: კომენტარი

en: Items
ka: ელემენტები

en: Desc
ka: აღწერა

en: Code
ka: კოდი

en: Recipient
ka: მიმღები

en: - All -
ka: - ყველა -
