Trinion Books (1.0.2) - en to kk translation catalogue (24 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: delete
kk: Өшіру

en: Status
kk: Жағдайы

en: Payer
kk: Төлеуші

en: Description
kk: Сипаттама

en: Action
kk: Әрекет

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: Date
kk: Датасы

en: Reset
kk: Ысыру

en: Number
kk: Саны

en: Name
kk: Аты

en: edit
kk: түзету

en: Default
kk: Стандартты

en: Contact
kk: Контакттау

en: All
kk: Барлық

en: Block
kk: Блок

en: Page
kk: Бет

en: Comment
kk: Пікір

en: Promoted to front page
kk: Басты параққа шығарылған

en: Items
kk: Элементтер

en: Code
kk: Коды

en: Recipient
kk: Қабылдаушы

en: Account
kk: Есеп
