Trinion Books (1.0.2) - en to lt translation catalogue (54 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: delete
lt: šalinti

en: Status
lt: Būsena

en: Item
lt: Elementas

en: Payer
lt: Mokėtojas

en: Description
lt: Aprašymas

en: Currency
lt: Valiuta

en: Action
lt: Veiksmas

en: Quantity
lt: Kiekis

en: On
lt: Įjungta

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: File
lt: Failas

en: Date
lt: Data

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Number
lt: Skaičius

en: Name
lt: Pavadinimas

en: edit
lt: redaguoti

en: Default
lt: Numatytasis

en: Total
lt: Iš viso

en: Contact
lt: Kontaktai

en: All
lt: Visi

en: Block
lt: Blokas

en: Page
lt: Puslapis

en: Off
lt: Išjungta

en: Comment
lt: Komentaras

en: Promoted to front page
lt: Iškeltas į pagrindinį puslapį

en: Items
lt: Elementai

en: Price
lt: Kaina

en: Customer
lt: Klientas

en: State
lt: Etapas

en: Invoice
lt: Sąskaita

en: Code
lt: Kodas

en: Stock
lt: Atsargos

en: Recipient
lt: Gavėjas

en: Payment
lt: Mokėjimas

en: Payments
lt: Mokėjimai

en: Credit Card
lt: Kreditinė Kortelė

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Cart
lt: Krepšelis

en: Discount
lt: Nuolaida

en: Payment method
lt: Apmokėjimo būdas

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Account
lt: Paskyra

en: Shipments
lt: Siuntiniai

en: VAT
lt: PVM

en: Total tax
lt: Viso mokesčių

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -

en: Last »
lt: Paskutinis »

en: Shipment
lt: Siuntinys

en: Shipped
lt: Išsiųsta

en: Order number
lt: Užsakymo numeris

en: Digital goods
lt: Skaitmeninės prekės
