Trinion Books (1.0.2) - en to mn translation catalogue (21 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: delete
mn: устгах

en: Status
mn: Төлөв

en: Description
mn: Тайлбар

en: Action
mn: Үйлдэл

en: Quantity
mn: Тоон

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: File
mn: Файл

en: Date
mn: Огноо

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Number
mn: Дугаар

en: Name
mn: Нэр

en: edit
mn: засварлах

en: Default
mn: Анхны утга

en: Contact
mn: Холбоо барих

en: All
mn: Бүгд

en: Block
mn: Хавтан

en: Page
mn: Хуудас

en: Comment
mn: Сэтгэгдэл

en: Code
mn: Код
