Trinion Books (1.0.2) - en to pl translation catalogue (67 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: delete
pl: usuń

en: Item
pl: Element

en: Payer
pl: Płatnik

en: Description
pl: Opis

en: Currency
pl: Waluta

en: Action
pl: Akcja

en: Quantity
pl: Ilość

en: On
pl: Włączony

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: File
pl: Plik

en: Date
pl: Data

en: Reset
pl: Resetuj

en: Number
pl: Liczba

en: Name
pl: Nazwa

en: edit
pl: edytuj

en: Default
pl: Domyślny

en: Total
pl: Razem

en: Contact
pl: Kontakt

en: All
pl: Wszystko

en: Block
pl: Blok

en: Page
pl: Strona

en: Off
pl: Wyłączony

en: Comment
pl: Komentarz

en: Promoted to front page
pl: Promowany na stronie głównej

en: Items
pl: Elementy

en: Price
pl: Cena

en: Income
pl: Dochód

en: Reserved
pl: Zarezerwowane

en: Customer
pl: Klient

en: State
pl: Stan

en: Desc
pl: Malejąco

en: Invoices
pl: Faktury

en: Code
pl: Kod

en: Stock
pl: Asortyment

en: Recipient
pl: Adresat

en: Payment
pl: Płatność

en: Payments
pl: Płatności

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: Paid
pl: Zapłacono

en: Approved
pl: Zatwierdzone

en: Unit
pl: Jednostka

en: Units
pl: Jednostki

en: Cart
pl: Koszyk

en: Coupon
pl: Kupon

en: Discount
pl: Rabat

en: Payment method
pl: Metoda płatności

en: Document
pl: Dokument

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Organization
pl: Organizacja

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: Account
pl: Konto

en: Cash
pl: Gotówka

en: Organizations
pl: Organizacje

en: Receiver
pl: Odbiorca

en: Items per page
pl: Elementów na stronę

en: - All -
pl: - Wszystko -

en: Bank account
pl: Konto bankowe

en: « First
pl: « Pierwsza

en: Last »
pl: Ostatnia »

en: Payment description
pl: Opis płatności

en: Exposed
pl: Udostępniony

en: Delivery address
pl: Adres dostawy

en: Order number
pl: Numer zamówienia

en: Asc
pl: Rosnąco

en: Node operations bulk form
pl: Formularz operacji masowych dla węzłów
