Trinion Books (1.0.2) - en to sl translation catalogue (25 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: delete
sl: izbriši

en: Status
sl: Stanje

en: Description
sl: Opis

en: Action
sl: Akcija

en: Quantity
sl: Količina

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: File
sl: Datoteka

en: Date
sl: Datum

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Number
sl: Številka

en: Name
sl: Ime

en: edit
sl: uredi

en: Default
sl: Privzeto

en: Contact
sl: Kontakt

en: All
sl: Vsi

en: Block
sl: Blok

en: Page
sl: Stran

en: Comment
sl: Komentar

en: Promoted to front page
sl: Prikaži na prvi strani

en: Items
sl: Notice

en: Price
sl: Cena

en: Code
sl: Koda

en: Account
sl: Račun
