Trinion Books (1.0.2) - en to sv translation catalogue (69 entries)

en: Title
sv: Titel

en: delete
sv: radera

en: Item
sv: Artikel

en: Payer
sv: Köpare

en: Description
sv: Beskrivning

en: Currency
sv: Valuta

en: Action
sv: Åtgärd

en: Quantity
sv: Antal

en: On
sv: På

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: File
sv: Fil

en: Date
sv: Datum

en: Reset
sv: Återställ

en: Number
sv: Tal

en: Name
sv: Namn

en: edit
sv: redigera

en: Default
sv: Förvald

en: Total
sv: Totalt

en: Contact
sv: Kontakt

en: All
sv: Alla

en: Page
sv: Sida

en: Off
sv: Av

en: Comment
sv: Kommentar

en: Promoted to front page
sv: Visas på startsidan

en: Items
sv: Poster

en: Price
sv: Pris

en: Customer
sv: Kund

en: State
sv: Läge

en: Desc
sv: Fallande

en: Invoice
sv: Faktura

en: Invoices
sv: Fakturor

en: Code
sv: Kod

en: Stock
sv: Lager

en: Recipient
sv: Mottagare

en: Payment
sv: Betalning

en: Payments
sv: Betalningar

en: SKU
sv: Artikelnummer

en: Credit Card
sv: Kontokort

en: Sort by
sv: Sortera efter

en: Paid
sv: Betald

en: Approved
sv: Godkänd

en: Unit
sv: Enhet

en: Units
sv: Enheter

en: Cart
sv: Varukorg

en: Discount
sv: Rabatt

en: Payment method
sv: Betalningsmetod

en: Document
sv: Dokument

en: Apply
sv: Applicera

en: Organization
sv: Organisation

en: Offset
sv: Kompensera

en: Account
sv: Konto

en: Shipments
sv: Försändelser

en: VAT
sv: Moms

en: Expense
sv: Utgift

en: Organizations
sv: Organisationer

en: Total tax
sv: Total skatt

en: Receiver
sv: Mottagare

en: Items per page
sv: Inlägg per sida

en: - All -
sv: - Alla -

en: « First
sv: « Första

en: Last »
sv: Sista »

en: Shipment
sv: Frakt

en: Exposed
sv: Exponerad

en: Delivery address
sv: Leveransadress

en: Order number
sv: Beställningsnummer

en: Asc
sv: Stigande

en: Movement
sv: Förflyttningar

en: Inventory adjustment
sv: Lagerjustering
