Trinion Books (1.0.2) - en to ta translation catalogue (36 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: delete
ta: அழி

en: Status
ta: நிலை

en: Item
ta: உருப்படி

en: Payer
ta: செலுத்துபவர்

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: Currency
ta: நாணயம்

en: Action
ta: செயல்

en: Quantity
ta: அளவு

en: On
ta: சரி

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: File
ta: கோப்பு

en: Date
ta: தேதி

en: Reset
ta: மீளமை

en: Number
ta: எண்

en: Name
ta: பெயர்

en: edit
ta: மாற்று

en: Default
ta: இயல்பான

en: Contact
ta: தொடர்பு

en: All
ta: எல்லா

en: Block
ta: பெட்டி

en: Page
ta: பக்கம்

en: Off
ta: இல்லை

en: Comment
ta: கருத்து

en: Promoted to front page
ta: முதல் பக்கத்தில் ஏற்றப்பட்டது

en: Items
ta: உருப்படிகள்

en: Code
ta: நிரல்

en: Recipient
ta: பெறுநர்

en: Sort by
ta: வரிசையாக

en: Approved
ta: அங்கீகரிக்கப்பட்ட

en: Apply
ta: விண்ணப்பி

en: Account
ta: கணக்கு

en: - All -
ta: - அனைத்தும் -

en: « First
ta: « முதல்

en: Last »
ta: கடந்த »
