Trinion Books (1.0.2) - en to te translation catalogue (30 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: delete
te: తొలగించు

en: Status
te: స్థితి

en: Item
te: అంశం

en: Payer
te: చెల్లింపుదారు

en: Description
te: వివరణ

en: Currency
te: ద్రవ్యం

en: Action
te: చర్య

en: Quantity
te: పరిమాణం

en: Yes
te: అవును

en: No
te: కాదు

en: File
te: ఫైల్

en: Date
te: తేదీ

en: Number
te: సంఖ్య

en: Name
te: పేరు

en: edit
te: మార్చు

en: Default
te: అప్రమేయం

en: Total
te: మొత్తం

en: Contact
te: సంప్రదించు

en: All
te: అన్నీ

en: Page
te: పేజీ

en: Comment
te: వ్యాఖ్య

en: Items
te: అంశాలు

en: State
te: రాష్ట్రం

en: Code
te: కోడ్

en: Apply
te: ఆపాదించు

en: Account
te: ఖాతా

en: - All -
te: - అన్ని -

en: « First
te: « మొదటి

en: Last »
te: చివర »
