Trinion Books (1.0.3) - en to ja translation catalogue (16 entries)

en: Item
ja: 項目

en: Quantity
ja: 数量

en: On
ja: オン

en: Number
ja: 数値

en: Name
ja: 名前

en: Off
ja: オフ

en: Promoted to front page
ja: フロントページへ掲載

en: Price
ja: 価格

en: Invoice
ja: 請求書

en: Code
ja: コード

en: Unit
ja: 単位

en: Units
ja: 単位

en: Shipments
ja: 配送

en: Shipment
ja: 配送

en: Exposed
ja: 外部設置

en: Order number
ja: 注文番号
