Trinion Books (1.0.4) - en to af translation catalogue (30 entries)

en: Title
af: Titel

en: Payer
af: Betaler

en: Description
af: Beskrywing

en: Currency
af: Geldeenheid

en: Action
af: Aksie

en: Quantity
af: Aantal

en: On
af: Op

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: File
af: Lêer

en: Date
af: Datum

en: Reset
af: Herstel

en: Number
af: Getal

en: Message
af: Boodskap

en: Name
af: Naam

en: edit
af: redigeer

en: Default
af: Verstek

en: Contact
af: Kontak

en: All
af: Alle

en: Block
af: Blok

en: Page
af: Bladsy

en: Comment
af: Kommentaar

en: Promoted to front page
af: Bevorder tot die voorblad

en: Price
af: Prys

en: Send
af: Stuur

en: Code
af: Kode

en: Apply
af: Pas toe

en: Account
af: Rekening

en: - All -
af: - Alle -

en: Order number
af: Bestelligsnommer
