Trinion Books (1.0.4) - en to bo translation catalogue (43 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Action
bo: བྱ་འགུལ

en: Quantity
bo: གྲངས་ཚད།

en: On
bo: ཁ་ཕྱེ

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: File
bo: ཡིག་ཆ

en: Date
bo: ཚེས་གྲངས

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: Number
bo: གྲངས་ཀ

en: Message
bo: ཆ་འཕྲིན

en: Name
bo: མིང

en: edit
bo: རྩོམ་སྒྲིག

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Total
bo: ཁྱོན་བསྡོམས

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Email
bo: གློག་ཡིག

en: Contact
bo: འབྲེལ་གཏུག

en: All
bo: ཡོངས

en: Block
bo: ལྷུ་ལག

en: Page
bo: དྲ་ངོས

en: Off
bo: ཁ་རྒྱག

en: Comment
bo: དཔྱད་གཏམ

en: Promoted to front page
bo: མདུན་ངོས་སུ་འོས་སྦྱོར་བྱས་པ

en: Items
bo: དོན་ཚན

en: Price
bo: རིན་གོང་།

en: State
bo: （ཞིང་། /ཁུལ། /དམིགས་ཁུལ།）

en: Send
bo: སྐུར་བ

en: Desc
bo: ཇེ་དམའ

en: Code
bo: ཨང་རྟགས

en: Recipient
bo: ལེན་མཁན

en: SKU
bo: བཟོ་རྟགས།

en: Sort by
bo: གོ་རིམ་གཞི་འཛིན་ས།

en: Approved
bo: ཆོག་མཆན་ཐོབ་པ

en: Apply
bo: རེ་ཞུ།

en: Offset
bo: ཁ་གསབ

en: Account
bo: ཐོ་ཁོངས

en: Items per page
bo: ངོས་རེ་རེིའི་ནང་ཚན་གྱི་གྲངས

en: - All -
bo: - ཡོངས-

en: Exposed
bo: ཕྱིར་མངོན་ཟིན་པ།

en: Asc
bo: ཇེ་མཐོ
