Trinion Books (1.0.4) - en to bs translation catalogue (20 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Description
bs: Opis

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: Date
bs: Datum

en: Number
bs: Broj

en: Message
bs: Poruka

en: Name
bs: Ime

en: edit
bs: izmijeni

en: Contact
bs: Kontakt

en: All
bs: Sve

en: Block
bs: Blok

en: Page
bs: Strana

en: Comment
bs: Komentar

en: Promoted to front page
bs: Promoviran na početnu stranicu

en: Send
bs: Pošalji

en: Code
bs: Kod

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: Apply
bs: Primjeni

en: Account
bs: Korisnički račun
