Trinion Books (1.0.4) - en to da translation catalogue (67 entries)

en: Title
da: Titel

en: Item
da: Element

en: Payer
da: Betaler

en: Description
da: Beskrivelse

en: Currency
da: Valuta

en: Action
da: Handling

en: Quantity
da: Mængde

en: On
da: Tilsluttet

en: Yes
da: Ja

en: No
da: Nej

en: File
da: Fil

en: Date
da: Dato

en: Reset
da: Gendan

en: Number
da: Antal

en: Message
da: Meddelelse

en: Name
da: Navn

en: edit
da: redigér

en: Default
da: Standard

en: Total
da: I alt

en: Email
da: E-mail

en: Contact
da: Kontakt

en: All
da: Alle

en: Block
da: Blok

en: Page
da: Side

en: Off
da: Afbrudt

en: Comment
da: Kommentar

en: Promoted to front page
da: Forfremmet til forside

en: Items
da: Overskrifter

en: Price
da: Pris

en: Customer
da: Kunde

en: Customer Name
da: Kundenavn

en: State
da: Status

en: Desc
da: Faldende

en: Invoice
da: Faktura

en: Invoices
da: Fakturaer

en: Code
da: Kode

en: Stock
da: Lager

en: Recipient
da: Modtager

en: Payment
da: Betaling

en: Payments
da: Betalinger

en: Credit Card
da: Kreditkort

en: Sort by
da: Sortér efter

en: Paid
da: Betalt

en: Approved
da: Godkendt

en: Unit
da: Enhed

en: Units
da: Enheder

en: Cart
da: Indkøbskurv

en: Coupon
da: Kupon

en: Discount
da: Rabat

en: Payment method
da: Betalingsmetode

en: Apply
da: Udfør

en: Organization
da: Organisation

en: Offset
da: Forskydning

en: Account
da: Konto

en: Shipments
da: Forsendelser

en: Organizations
da: Organisationer

en: Total tax
da: Samlet afgift

en: Items per page
da: Antal elementer

en: - All -
da: - Alle -

en: « First
da: « Første

en: Last »
da: Sidste »

en: Shipment
da: Forsendelse

en: Exposed
da: Eksponeret

en: Delivery address
da: Leveringsadresse

en: Order number
da: Ordrenummer

en: Asc
da: Stigende

en: Node operations bulk form
da: Formular til bulk-handlinger på indholdselementer
