Trinion Books (1.0.4) - en to ga translation catalogue (11 entries)

en: Quantity
ga: Méid

en: Yes
ga: Tá

en: No
ga: Níl

en: Total
ga: Iomlán

en: Email
ga: Seoladh R-phost

en: Price
ga: Praghas

en: Payment
ga: Íocaíocht

en: Credit Card
ga: Cárta Creidmheasa

en: Payment method
ga: Modh íocaíochta

en: Apply
ga: Cuir i bhfeidhm

en: Order number
ga: Uimhir an t-ordaithe
