Trinion Books (1.0.4) - en to hy translation catalogue (24 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Currency
hy: Արժույթ

en: Action
hy: Գործողություն

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: File
hy: Ֆայլ

en: Date
hy: Ամսաթիվ

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: Number
hy: Թիվ

en: Message
hy: Հաղորդագրություն

en: Name
hy: Անուն

en: edit
hy: խմբագրել

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Email
hy: Էլ. փոստ

en: Block
hy: Բլոկ

en: Page
hy: Էջ

en: Comment
hy: Մեկնաբանություն

en: Items
hy: Տարրեր

en: Send
hy: Ուղարկել

en: Code
hy: Կոդ

en: Recipient
hy: Ստացող

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ
