Trinion Books (1.0.4) - en to ku translation catalogue (28 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Status
ku: ڕەوش

en: Item
ku: دانە

en: Payer
ku: کڕیار

en: Description
ku: دەربارە

en: Action
ku: کردار

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: File
ku: پەڕگە

en: Date
ku: ڕێکەوت

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Number
ku: ژمارە

en: Message
ku: پەیام

en: Name
ku: ناو

en: edit
ku: ده‌ستکاریکردن

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Email
ku: ئیمێل

en: Contact
ku: پەیوەندی

en: All
ku: هەموو

en: Block
ku: بلۆک

en: Page
ku: پەڕە

en: Comment
ku: بۆچوون

en: Promoted to front page
ku: لە پەڕەی سەرەتادا بڵاوکراوەتەوە

en: Items
ku: بڕگەکان

en: Send
ku: بینێره‌

en: Code
ku: کۆد

en: Recipient
ku: وەرگر

en: Account
ku: هەژمار
