Trinion Books (1.0.4) - en to mg translation catalogue (7 entries)

en: Title
mg: Lohateny

en: Status
mg: Toetra

en: Description
mg: Andinindininy

en: Yes
mg: Eny

en: No
mg: Tsia

en: Comment
mg: Heviteny

en: Account
mg: Kaonty
