Trinion Books (1.0.4) - en to si translation catalogue (14 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Status
si: තත්වය

en: Item
si: අයිතමය

en: Payer
si: ගෙවන්නා

en: Description
si: විස්තරය

en: Currency
si: මුදල් වර්ගය

en: File
si: ගොනුව

en: Date
si: දිනය

en: Number
si: අංකය

en: Name
si: නම

en: edit
si: සංස්‌කරණය

en: All
si: සියල්ල

en: Account
si: ගිණුම

en: Items per page
si: පිටුවක දිස්‌වන ඒකක
