Trinion Books (1.0.4) - en to ta translation catalogue (17 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Status
ta: நிலை

en: Description
ta: விவரிப்பு

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: Date
ta: திகதி

en: Reset
ta: மீளமைக்க

en: Message
ta: தகவல்

en: Name
ta: பெயர்

en: edit
ta: தொகுக்க

en: Default
ta: பொதுஇருப்பு

en: Contact
ta: தொடர்பு

en: Block
ta: கட்டம்

en: Page
ta: பக்கம்

en: Comment
ta: குறிப்புரை

en: Promoted to front page
ta: முகப்பு பக்கத்திற்கு ஏற்றப்பட்டது

en: Items
ta: உருப்படிகள்
