Trinion Books (1.0.4) - en to th translation catalogue (37 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Status
th: สถานะ

en: Item
th: รายการ

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Action
th: แอคชั่น

en: Quantity
th: จำนวน

en: On
th: เปิด

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: File
th: ไฟล์

en: Date
th: วันที่

en: Message
th: ข้อความ

en: edit
th: แก้ไข

en: Total
th: ทั้งหมด

en: ID
th: ไอดี

en: Email
th: อีเมล

en: Contact
th: ติดต่อ

en: All
th: ทั้งหมด

en: Off
th: ปิด

en: Items
th: จำนวน

en: Price
th: ราคา

en: Customer
th: ลูกค้า

en: Customer Name
th: ชื่อลูกค้า

en: State
th: รัฐ

en: Send
th: ส่ง

en: Invoice
th: ใบส่งของ

en: Code
th: รหัส

en: Recipient
th: ผู้รับ

en: Payment
th: เงื่อนไขชำระเงิน

en: Payments
th: การชำระเงิน

en: Unit
th: หน่วย

en: Units
th: หน่วย

en: Cart
th: ตะกร้า

en: Account
th: บัญชีผู้ใช้

en: « First
th: « first

en: Last »
th: last »

en: Node operations bulk form
th: การดำเนินการของโหนดจำนวนมาก
