Trinion Books (1.0.4) - en to ug translation catalogue (24 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Status
ug: ھالەت

en: Item
ug: تۈرلەر

en: Description
ug: بايانى

en: Action
ug: مەشغۇلات

en: File
ug: ھۆججەت

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Number
ug: سان

en: Message
ug: ئۇچۇر

en: Name
ug: ئىسىم

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: Email
ug: ئېلخەت

en: All
ug: ھەممە

en: Block
ug: تارماق رايون

en: Comment
ug: ئىنكاس

en: Promoted to front page
ug: باش بەتتە كۆرسىتىش

en: Items
ug: تۈرلەر

en: ,
ug: ،

en: Send
ug: يوللاش

en: Code
ug: كود

en: Recipient
ug: قوبۇل قىلغۇچى

en: Sort by
ug: تىزىش

en: Apply
ug: قوللىنىش

en: - All -
ug: ھەممىسى
