Trinion Books (1.0.4) - en to ur translation catalogue (30 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Status
ur: حالت

en: Item
ur: شے

en: Description
ur: وضاحت

en: Currency
ur: کرنسی

en: Action
ur: ایکشن

en: On
ur: آن

en: Yes
ur: ہاں

en: No
ur: نہیں

en: File
ur: فائل

en: Date
ur: تاریخ

en: Reset
ur: دوبارہ ترتیب دیں

en: Number
ur: نمبر

en: Message
ur: پیغام

en: Name
ur: نام

en: edit
ur: ترمیم

en: Default
ur: طے شدہ

en: ID
ur: شناخت

en: Email
ur: ای میل

en: Contact
ur: رابطہ

en: Block
ur: بلاک

en: Page
ur: صفحہ

en: Comment
ur: تبصرہ

en: Items
ur: سرخیاں

en: Code
ur: کوڈ

en: Sort by
ur: کی طرف سے  کی گئی مرتب سازی

en: ›
ur: ‹

en: ‹‹
ur: ››

en: ››
ur: ‹‹

en: « First
ur: » ابتدائی
