Trinion Books (1.0.0) - en to az translation catalogue (31 entries)

en: delete
az: sil

en: Status
az: Vəziyyət

en: Description
az: İzahat

en: Action
az: Fəaliyyət

en: On
az: Aktiv

en: File
az: Fayl

en: Date
az: Tarix

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Number
az: Rəqəm

en: Name
az: Ad

en: edit
az: redaktə et

en: Default
az: Susmaya görə

en: ID
az: İD

en: All
az: Hammısı

en: Block
az: Blok

en: Page
az: Səhifə

en: Logo
az: loqo

en: Off
az: Söndürülüb

en: Comment
az: Şərh

en: Promoted to front page
az: Əsas səhifəyə yüksəldi

en: Items
az: Elementlər

en: Desc
az: azaldın

en: Recipient
az: Alıcı

en: Sort by
az: Sırala

en: Document
az: Sənəd

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Offset
az: Ofset

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -

en: « First
az: « Birinci

en: Last »
az: Son »
