Trinion Books (1.0.3) - en to ca translation catalogue (17 entries)

en: Item
ca: Element

en: Quantity
ca: Quantitat

en: On
ca: Actiu

en: Number
ca: Número

en: Name
ca: Nom

en: Off
ca: Inactiu

en: Promoted to front page
ca: Promogut a la portada

en: Price
ca: Preu

en: Invoice
ca: Factura

en: Code
ca: Codi

en: Unit
ca: Unitat

en: Units
ca: Unitats

en: Coupon
ca: Val

en: Organizations
ca: Organitzacions

en: Bill
ca: Compte

en: Exposed
ca: Exposat

en: Order number
ca: Número de comanda
