Trinion Books (1.0.3) - en to et translation catalogue (14 entries)

en: Item
et: Kirje

en: Quantity
et: Kogus

en: On
et: Sees

en: Name
et: Nimi

en: Off
et: Väljas

en: Promoted to front page
et: Ülendatud esilehele

en: Price
et: Hind

en: Invoice
et: Arve

en: Invoices
et: Arved

en: Code
et: Kood

en: Units
et: Ühikud

en: Shipments
et: Saadetised

en: Exposed
et: Nähtavaks muudetud

en: Order number
et: Tellimuse number
