Trinion Books (1.0.3) - en to gl translation catalogue (11 entries)

en: Item
gl: Elemento

en: Quantity
gl: Cantidade

en: On
gl: Activo

en: Number
gl: Número

en: Name
gl: Nome

en: Off
gl: Desactivado

en: Promoted to front page
gl: Promocionado á páxina principal

en: Price
gl: Prezo

en: Code
gl: Código

en: Exposed
gl: Exposto

en: Order number
gl: Número de pedido
