Trinion Books (1.0.0) - en to he translation catalogue (56 entries)

en: delete
he: מחיקה

en: Status
he: סטטוס

en: Item
he: פריט

en: Payer
he: המשלם

en: Description
he: תיאור

en: Action
he: פעולה

en: Quantity
he: כמות

en: On
he: פעיל

en: File
he: קובץ

en: Date
he: תאריך

en: Reset
he: איתחול

en: Number
he: מספר

en: Name
he: שם

en: edit
he: עריכה

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Total
he: סך הכל

en: All
he: הכל

en: Block
he: בלוק

en: Page
he: דף

en: Logo
he: לוגו

en: Off
he: כבוי

en: Comment
he: תגובה

en: Promoted to front page
he: מקודם לדף הראשי

en: Items
he: פריטים

en: Price
he: מחיר

en: Customer
he: לקוח

en: Customer Name
he: שם לקוח

en: Desc
he: יורד

en: Invoice
he: חשבונית

en: Code
he: קוד

en: Stock
he: מלאי

en: Recipient
he: נמען

en: Payment
he: תשלום

en: SKU
he: מק"ט

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Approved
he: מאושר

en: Unit
he: יחידה

en: Units
he: יחידות

en: Cart
he: סל קניות

en: Coupon
he: קופון

en: Discount
he: הנחה

en: Payment method
he: צורת תשלום

en: Document
he: מסמך

en: Apply
he: החל

en: Organization
he: ארגון

en: Offset
he: היסט

en: ‹
he: ›

en: ›
he: ‹

en: Receiver
he: מקבל

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: « First
he: « הראשון

en: Last »
he: העמוד האחרון »

en: Shipment
he: משלוח

en: Order number
he: מספר הזמנה

en: Asc
he: סדר עולה
