Trinion Books (1.0.3) - en to hr translation catalogue (8 entries)

en: Item
hr: stavka

en: Quantity
hr: Količina

en: On
hr: Uključi

en: Number
hr: Broj

en: Name
hr: Naziv

en: Promoted to front page
hr: Promovirano na naslovnici

en: Price
hr: Cijena

en: Code
hr: Kôd
