Trinion Books (1.0.4) - en to sr translation catalogue (28 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Status
sr: Статус

en: Item
sr: Производ

en: Description
sr: Опис

en: Action
sr: Акција

en: Quantity
sr: Потребна количина

en: Date
sr: Датум

en: Number
sr: Број

en: Message
sr: Порука

en: Name
sr: Име

en: edit
sr: измени

en: Default
sr: Подразумевано

en: Total
sr: Укупно

en: ID
sr: ИД

en: Email
sr: Е-мејл адреса

en: Block
sr: Блок

en: Comment
sr: Коментар

en: Promoted to front page
sr: Постави на насловну страну

en: Price
sr: Цена

en: State
sr: Статус

en: Code
sr: Кôд

en: Recipient
sr: Прималац

en: Sort by
sr: Сортирај по

en: Unit
sr: Јединица

en: Cart
sr: Kopпa

en: Discount
sr: Popust

en: Payment method
sr: Начин плаћања

en: Order number
sr: Број поруџбине
