Trinion zadachnik (1.0.0) - en to da translation catalogue (42 entries)

en: Private
da: Privat

en: Author
da: Forfatter

en: Subject
da: Emne

en: Description
da: Beskrivelse

en: Priority
da: Prioritet

en: Action
da: Handling

en: On
da: Tilsluttet

en: Projects
da: Projekter

en: Project
da: Projekt

en: File
da: Fil

en: Reset
da: Gendan

en: Number
da: Antal

en: Category
da: Kategori

en: Settings
da: Indstillinger

en: Default
da: Standard

en: Icon
da: Ikon

en: User
da: Bruger

en: Files
da: Filer

en: Created
da: Oprettet

en: Off
da: Afbrudt

en: Related tasks
da: Relaterede opgaver

en: Comment
da: Kommentar

en: Promoted to front page
da: Forfremmet til forside

en: Desc
da: Faldende

en: Example
da: Eksempel

en: Role
da: Rolle

en: Task
da: Opgave

en: Sort by
da: Sortér efter

en: Activity
da: Aktivitet

en: New
da: Ny

en: Apply
da: Udfør

en: Tasks
da: Opgaver

en: Offset
da: Forskydning

en: Items per page
da: Antal elementer

en: - All -
da: - Alle -

en: « First
da: « Første

en: Last »
da: Sidste »

en: today
da: I dag

en: Status icon
da: Statusikon

en: Asc
da: Stigende

en: Entity reference
da: Entityreference

en: Task title
da: Opgavetitel
