Trinion zadachnik (1.0.2) - en to az translation catalogue (31 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: Author
az: Müəllif

en: Subject
az: Mövzu

en: Description
az: İzahat

en: Action
az: Fəaliyyət

en: On
az: Aktiv

en: File
az: Fayl

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Number
az: Rəqəm

en: Category
az: Kateqoriya

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Default
az: Susmaya görə

en: Icon
az: İconka

en: User
az: İstifadəçi

en: Files
az: Fayllar

en: Created
az: Yaradıldı

en: Off
az: Söndürülüb

en: Comment
az: Şərh

en: Promoted to front page
az: Əsas səhifəyə yüksəldi

en: Desc
az: azaldın

en: Role
az: Rollar

en: Sort by
az: Sırala

en: Activity
az: Fəaliyyət

en: New
az: Yeni

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Tasks
az: Tapşırıqlar

en: Offset
az: Ofset

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -

en: « First
az: « Birinci

en: Last »
az: Son »
