Trinion zadachnik (1.0.2) - en to bg translation catalogue (21 entries)

en: Status
bg: Статус

en: Author
bg: Автор

en: Subject
bg: Тема

en: Description
bg: Описание

en: Priority
bg: Приоритет

en: Action
bg: Действие

en: On
bg: Включи

en: File
bg: Файл

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Number
bg: Число

en: Category
bg: Категория

en: Settings
bg: Настройки

en: Default
bg: По подразбиране

en: User
bg: Потребител

en: Created
bg: Създадено

en: Off
bg: Изключи

en: Comment
bg: Коментар

en: Promoted to front page
bg: Публикувано на първа страница

en: Role
bg: Роля

en: My
bg: Мои

en: Apply
bg: Търси
